Drukomat.pl
Nowości w DRUKOMAT.PL

Backstage, czyli drukujemy kalendarz charytatywny.

napisany przez Magda 18 grudnia 2017 2 komentarze
Kalendarz ilustratorzy zabłysnął w naszym wielkim Heidelbergu. I to dosłownie, bo drukowaliśmy go z dodatkowym kolorem – prawdziwą gwiazdą wśród złotych kolorów czyli Pantone 874. To nie koniec jego blasku, po druku 13 pięknych kart w formacie B2 oprawiliśmy w złotą spiralę. Teraz jest pewnie gdzieś w drodze do Was, aby schować się pod świecącą choinką i zobaczyć Wasze błyszczące z wrażenia oczy.

Kalendarz powstał przy współpracy z fantastycznymi polskimi grafikami i ilustratorami, którzy połączyli siły projektowe, aby stworzyć wyjątkowy, świąteczny prezent. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany na pomoce naukowe i warsztaty graficzne dla dzieci z domu dziecka we Wrocławiu.

Każda karta kalendarza należy do innego artysty. Za projekt okładki i kalendarium odpowiada Patryk Hardziej, a autorami 12 kart są: Rafał Kucharczuk, Patrycja Podkościelny, Karol Banach, Nata Trochowska, Kaja Ryszard strona, Michał Bednarski \ Illustration, Someart, Aleksandra Morawiak / liquid memory collages, Paweł Mildner, Marcin Wolski, TPienczak, Barrakuz Taki team projektantów zasługuje wręcz na złotą oprawę.

Zobaczcie zdjęcia z druku pod czujnym okiem naszego zespołu.

Kalendarz możecie zamawiać tutaj. 

Może także zainteresować Cię

2 komentarze

Paper Eye | #LinkShake 22 grudnia 2017 at 19:49

[…] 13 polskich artystów dla dzieci z Domu Dziecka – charytatywny kalendarz Drukomatu na 2018 rok. […]

Odpowiedz
Olisia 11 stycznia 2019 at 05:47

Super wpis 😉 https://www.google.pl/

Odpowiedz

Napisz komentarz