Drukomat.pl
Drukarnia możliwości

Nasze wielkie kredki dla See&Say.

napisany przez Magda 21 listopada 2017 2 komentarze
W listopadzie zostaliśmy partnerem prawdziwej akademii kreatywności, której organizatorem jest See&Say. A ponieważ dla młodych ludzi biorących udział w przeglądzie było to BIG wydarzenie, to postanowiliśmy zrobić dla nich coś BIG i coś kreatywnego – i tak właśnie powstały nasze BIG kredki.

See&Say to wydarzenie prowadzone w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozmowom i nauce. Przy każdej edycji wydarzenia organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich młodych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą kreatywną. Każdy kto dostanie się na konsultacje wyciąga to, co ma najlepszego w swojej teczce i prezentuje na spotkaniu z zasłużonym już gronem ekspertów.

To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skupiające ponad 40 przedstawicieli tak różnych branż kreatywnych naszego kraju. To również wydarzenie, które pomaga zwrócić na siebie oczy szerszej publiczności i środowiska kreatywnego. Najlepsze prace z Przeglądu Portfolio prezentowane są na specjalnym wernisażu, a najwyżej oceniani twórcy mogą bezpłatnie zgłosić swoje prace na organizowanym co roku Polskim Festiwalu Kreatywności KTR.

Tak więc postawiliśmy 6-metrowe kredki w warszawskim Centrum Kreatywności, a na podłogę przykleiliśmy naklejki: kredkowe esy-floresy. Kredki zostały zaprojektowane przez dwóch naszych grafików: Mateusza i Tomka przy wsparciu Mileny i Julii. Powstały u nas od podstaw, od projektu po całą BIG konstrukcję. Stabilny stelaż to tektura falista, a obudowa kredki to karton CKB zadrukowany w technologii UV i wycięty na naszej cudownej maszynie Kongsberg, przed którą żadne kształty nie mają tajemnic. Małe kredki – odpowiednik BIG kredek otrzymali wszyscy eksperci przeglądu, a zawartość to koszulka z grafiką… oczywiście w kredki. Nad całością wykonania BIG planu czuwał nasz zespół: Kasia, Kuba, Tomek i Mateusz.  Przeczytajcie, jak powstały i co oprócz kredek drukowaliśmy. 

Może także zainteresować Cię

2 komentarze

MarszalSTUDIO 27 lutego 2018 at 10:24

Ciężkie takie kredki? Może przydadzą się w jakiejś szkole do pasowania uczniów 😀

Odpowiedz
Magda 28 lutego 2018 at 12:09

Witaj MarszalSTUDIO 🙂 kredki są bardzo lekkie. Doskonały pomysł z pasowaniem!

Odpowiedz

Napisz komentarz