Drukomat.pl
Nasze mockupy

Darmowe mockupy naszych kalendarzy, dzięki którym Wasze projekty nie podpierają ścian.

napisany przez Magda 4 listopada 2015 0 komentarzy

Dziś mamy dla Was coś, czego jeszcze nie było – mockupy naszych kalendarzy. Dzięki nim szybko zaprezentujecie Klientom Wasze projekty i przekonacie ich do zamawiania. W tym wpisie znajdziecie mockupy wszystkich kalendarzy ściennych dostępnych w drukomat.pl. Każdy z mockupów (po pobraniu) jest edytowalnym plikiem psd, a na warstwach umieszczone są wszystkie dostępne formaty wybranego kalendarza. Rozmiary kalendarzy są proporcjonalne do otoczenia i tak wyglądają w rzeczywistości. Kalendaria użyte w kalendarzu trójdzielnym i jednodzielnym są dokładnie takie, jak w ofercie drukomat.pl. Dodatkowo możecie wrzucić dowolną grafikę w elementy zawarte w mockupach (komputer, tablet, obraz). Download i zaczynajcie projektować (na) Nowy Rok.

Kalendarz spiralowany6 różnych formatów (pion i poziom), 3 kolory spirali (biała, czarna, srebrna).

Kalendarz listwowany: 4 różne formaty, 3 kolory listew (biała, czarna, srebrna).

DMT_LiswowanyDOWNLOAD

Planer: do zaprojektowania wszystko to, co chcecie zmieścić na formacie B1. Planer doskonale pełni funkcję przejrzystego całorocznego kalendarza.

DMT_PlanerDOWNLOAD

Kalendarz jednodzielny: w pliku kalendarz jednodzielny z płaską i kaszerowaną główką oraz z kaszerowaną główką i kalendarium wg własnego projektu. Dołączone również gotowe kalendarium z drukomat.pl.

DMT_JednodzielnyDOWNLOAD

Kalendarz trójdzielny: w pliku kalendarz z płaską i kaszerowaną główką oraz kalendarz Economy. Dołączone gotowe kalendarium z drukomat.pl.

DMT_TrojdzielnyDOWNLOAD

Podpowiadamy, że pełna wersja mockupów z których korzystaliśmy znajduje się tutaj.

Może także zainteresować Cię

Napisz komentarz