Drukomat.pl
Nasze mockupy

Mockupy koszulek z naszej oferty, czyli firmowe ciuchy na jedno kliknięcie.

napisany przez Magda 21 lipca 2016 0 komentarzy
T-shirt jest idealny na każdą okazję, to właśnie tą część garderoby lubimy najbardziej. Popularność i wszechstronność koszulek sprawia, że są również znakomitą formą reklamy każdego brandu. Skorzystajcie więc z naszego bonusu: darmowe mockupy koszulek zachęcają do ubierania w Wasze projekty.

Jeżeli możemy zamówić je przez internet, oszczędzając czas i pieniądze, to zachęta posiadania fajnej koszulki wydaje się być jeszcze silniejsza. Dla tych z Was, którzy chcą pokazać swoim Klientom, jak będzie wyglądała ich firmowa koszulka przygotowaliśmy mockupy koszulek z naszej oferty. W dzisiejszym wpisie znajdziecie makiety ze wszystkimi kolorami koszulek Classic męskich i damskich, dostępnych w drukomat.pl. Dwa mockupy z białymi koszulkami pokazują, które miejsca możecie zadrukować i w jakim formacie, oczywiście możecie również na nich umieścić dowolną grafikę. Ściągajcie więc mockupy i zakładajcie firmowe koszulki.

Koszulka T-shirt Classic damska
Biały Classic_T-shirt_women_WhiteCzarny T-shirt_women_BlackGranatowy Classic_T-shirt_women_NavyNiebieski ciemny Classic_T-shirt_women_Royal_BlueNiebieski lazurowy Classic_T-shirt_women_AzzureNiebieski jasny Classic_T-shirt_women_Sky_BlueTurkusowyClassic_T-shirt_women_TurquoiseCzerwony Classic_T-shirt_women_RedMalinowy Classic_T-shirt_women_RaspberryPomarańczowy Classic_T-shirt_women_OrangeŻółty Classic_T-shirt_women_GoldZielony pistacjowy Classic_T-shirt_women_PistachioZielony ciemny Classic_T-shirt_women_BottleGreenZielony limonkowy Classic_T-shirt_women_LimeSzary melanż Classic_T-shirt_women_Gray_MelangeBrązowy Classic_T-shirt_women_Chocolate
Koszulka T-shirt Classic męski
Biały Classic_T-shirt_men_WhiteCzarny Classic_T-shirt_men_BlackGranatowy Classic_T-shirt_men_NavyNiebieski ciemny Classic_T-shirt_men_Royal_BlueNiebieski lazurowy T-shirt_men_AzzureNiebieski jasny Classic_T-shirt_men_Sky_BlueTurkusowy T-shirt_men_TurqoiseCzerwony T-shirt_men_RedMalinowy T-shirt_men_RaspberryPomarańczowy T-shirt_men_OrangeŻółty T-shirt_men_GoldZielony pistacjowy T-shirt_men_PistachioZielony ciemny T-shirt_men_Bottle_GreenZielony limonkowy T-shirt_men_LimeSzary melanż Classic_T-shirt_men_Gray_MelangeBrązowy T-shirt_men_ChocolateJeżeli chcesz podzielić się tym wpisem z innymi, to po prostu ubierz swojego maila w link z mockupami.
Zamówienia na koszulki z nadrukiem realizujemy już od 1 szt.

Może także zainteresować Cię

Napisz komentarz