Drukomat.pl
Drukarnia możliwości

Historia pewnej naklejki.

napisany przez Magda 19 października 2015 5 komentarzy

Kupiłeś samochód – patrzysz na niego i oczom nie wierzysz, udało się! Duma rozpiera nie tylko Ciebie, ale również Twoją rodzinę. Wszyscy Ci gratulują, rano każdy pyta nie o Ciebie, ale o Twój samochód. Jeździsz nim codziennie, choć masz dwa kroki do pracy. Dbasz o niego i bacznie pilnujesz, aby nikt nie zarysował lakieru. Nawet Twój kot czuje się zaniedbany, bo każdą wolną chwilę poświęcasz teraz motoryzacji.

Pewnego dnia namawiasz rodzinę na przejażdżkę za miasto. W pośpiechu zapominasz nakarmić kota. Jest pięknie popołudnie, mały ruch na drodze. Jedziecie, muzyka przyjemnie płynie z głośnika. Postanawiasz, że wybierzecie się jeszcze dalej niż zaplanowałeś. I nagle, zupełnie niespodziewanie, pojawia się ten nieprzyjazny dźwięk – daje o sobie znać kontrolka paliwa. Myślisz – spokojnie na rezerwie dojadę do najbliższej stacji i zatankuję. Niestety zabłądziłeś, wskazówka paliwa nieubłagalnie zbliża się do punktu krytycznego. W końcu stało się, stoicie na środku nieznanej drogi. Na domiar złego dzwoni Twoja sąsiadka i nerwowo krzyczy do telefonu: Czy możecie jak najszybciej przyjechać do domu? Wasz kot miauczy na całe osiedle! Dalszy przebieg wydarzeń jest dramatyczny: godziny czekania, laweta, powrót do domu prawie nad ranem. Finał wycieczki nie napawa optymizmem: głodny kot prawie zdemolował Ci mieszkanie, zdenerwowana żona prawie zdemolowała Ci życie. Po takich doświadczeniach to właśnie ona postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zamawia w ulubionej drukarni drukomat.pl naklejkę z folii i z dumą, choć potajemnie przykleja na Twój samochód. Teraz już wiesz, dlaczego co rano nie żegna Cię słowami: Nakarm kota i zatankuj auto, kochanie.

Naklejki z folii ploterowejto naklejki z kolorowej folii samoprzylepnej, wycinane na ploterze. Idealne przy reklamie wizualnej, oklejaniu pojazdów i stoisk targowych oraz dekoracji wnętrz. Napisy i oznaczenia okienne to najbardziej wszędobylskie i popularne naklejki z folii ploterowej. W naszej ofercie jest 12 kolorów folii w wersji połysk lub mat, a projekt możesz dowolnie rozplanować na jednym z pięciu proponowanych formatów. Naklejki możemy wyciąć po obrysie, dodatkowo otransferować i „obrać”, czyli usunąć wycięte elementy niepotrzebnej grafiki, albo tylko „obrać”, bez użycia transferu. Folia ploterowa to najlepszy materiał, aby wyciąć nie tylko numer, ale cały alfabet. O kocie nie wspominając.

W ofercie również: 

  • naklejki z folii monomerycznej (posiadają szary klej, dzięki któremu naklejka nie przebija zaklejonej powierzchni i bardzo dobrze do niej przylega)
  • folia wylewana (dzięki niej zamienisz samochód w mobilny nośnik reklamowy)
  • folia okienna (posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową)

 

Może także zainteresować Cię

5 komentarzy

Karo 6 listopada 2015 at 14:55

Urocze i pomysłowe!

Odpowiedz
Magda 6 listopada 2015 at 14:56

🙂 Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz
PLEXIPOL 1 stycznia 2016 at 21:09

Super pomysł!

Odpowiedz
Grzegorz 7 grudnia 2016 at 07:48

Świetnie napisane 😉 Warto jednak poprawić odnośniki.Zdaje się, że zmieniła się lokalizacja docelowych stron na Drukomacie.

Odpowiedz
Magda 7 grudnia 2016 at 10:23

Witaj na blogu Grzegorz i dzięki za komentarz, bardzo miło 😉 Linki poprawione, bardzo dziękuję za informację.

Odpowiedz

Napisz komentarz