Drukomat.pl
Nowości w DRUKOMAT.PL

Drukujemy dla showroomu Patyna, bo kochamy Polski design.

napisany przez Magda 25 kwietnia 2017 0 komentarzy
Patyna to internetowy showroom z wyjątkowymi przedmiotami vintage. Nasza ciekawa współpraca przynosi takie oto drukowane perełki, które Patyna zabrała na imprezę Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie. To prawdziwe święto zdolnych projektantów i marek, których nie znajdziecie w sieciówkach, a które osiągają często światowy poziom. Wspieramy i kochamy Polski design, bo jest po prostu super!

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi designu w Warszawie. Celem imprezy jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. Organizatorzy chcą odczarować elitarność pojęcia “design”, pokazać jak istotną rolę odgrywa on w codziennym życiu – cenią estetykę i funkcjonalność przedmiotów. Dostrzegają deficyt tych pojęć w rzeczywistości, która nas otacza i chcą to zmienić. 

Na otwartej dla wszystkich przestrzeni targowej swoje produkty pokazują najlepsze polskie firmy i projektanci, z warsztatami, prezentacjami i panelami dyskusyjnymi poświęconymi projektowaniu, pracy designerów i ich dokonaniom a także historii wzornictwa w Polsce. 

Dla kogo są targi? 


Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie nie tylko dla branży i specjalistów, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy lubią dobrze zaprojektowane, estetyczne i funkcjonalne przedmioty, a nie wiedzą jak do nich dotrzeć. Podczas dwudniowej imprezy każdy może zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku – mebli, elementów wyposażenia wnętrz, lamp, ceramiki, tkanin i kupić na miejscu oryginalne produkty najciekawszych polskich marek. Dla dzieci i ich rodziców zawsze czeka strefa z ofertą dla najmłodszych – zabawkami, książkami i meblami. Oprócz tego w części targowej dostępne są także produkty retro (odrestaurowane meble i dodatki) i strefa zagraniczna (produkty międzynarodowych firm dostępne w polskich sklepach i showroomach). Podczas Targów nie nie brakuje też najciekawszych polskich grafików, którzy prezentują i sprzedają swoje plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Kolekcja druków dla Patyny:

Pocztówki & pocztówki/kafelki: karton Symbol Card 330 g
Wizytówki: papier X-per Premium White 320 g
Tabliczki: plexi bezbarwna 2 mm, CMYK + biały poddruk
Folder A3: papier offset 120 g

patyna_prace_all patyna_prace_kafelki patyna_prace_pocztowka_puste patyna_prace_tabliczki patyna_prace_ulotka_skladana patyna_prace_wizytowki

Może także zainteresować Cię

Napisz komentarz