Drukomat.pl
Drukarnia możliwości

T-shirt z nadrukiem czyli metamorfozy koszulek.

napisany przez Magda 15 czerwca 2017 2 komentarze
T-shirt z nadrukiem dziś wszechobecny w modzie i kulturze swoją karierę zaczynał od bielizny i był skrzętnie zakrywany. Z czasem jego postrzeganie zmieniło się radykalnie i to właśnie dzięki niemu możemy dziś komunikować światu dowolny przekaz bez używania słów. A to wszystko przez…

Marlon Brando ubrany w biały T-shirt w filmie „Tramwaj zwanym pożądaniem” sprawił, że modny mężczyzna ośmielił się nosić tylko biały T-shirt do granatowych jeansów, bez posądzania go o brak klasy i kasy. I tym samym eleganckie garnitury posłał do szafy.

O tym, że biały T-shirt pasuje do niebieskich jeansów wie doskonale Klinika Platinum, która zamówiła firmowe koszulki na wyjątkowe wydarzenie: pierwszą w Polsce metamorfozę z Invisalign. O metamorfozie samych T-shirtów można długo rozmawiać przytaczając różnorodne przykłady. Jedno trzeba im przyznać: są nie do zastąpienia i na szczęście nie musimy ich już skrzętnie zakrywać.

Platinum_Metamorfozy_dzien_01_027_koszulkiPlatinum_Metamorfozy_dzien_01_092_koszulka Platinum_Metamorfozy_dzien_02_162_koszulka Platinum_Metamorfozy_dzien_02_165_koszulka Platinum_Metamorfozy_dzien_02_196_koszulka Platinum_Metamorfozy_dzien_02_202_koszulka Platinum_Metamorfozy_dzien_02_227_koszulka Platinum_Metamorfozy_dzien_02_268_koszulka Platinum_Metamorfozy_FB_1 Platinum_Metamorfozy_FB_2Koszulki z nadrukiem zamówicie tutaj. Ale zanim to zrobicie to sprawdźcie jak Wasz projekt będzie wyglądał na naszych mockupach koszulek.

Może także zainteresować Cię

2 komentarze

Sabina 20 stycznia 2018 at 14:20

Uwielbiam koszulki z nadrukiem! Świetnie wyrażają nas samych, poprzez umieszczanie zaprojektowanych przez nas projektów.

Odpowiedz
Magda 22 stycznia 2018 at 10:34

Witaj Sabina, dzięki za komentarz 🙂 Pełna zgoda!

Odpowiedz

Napisz komentarz