Drukomat.pl
Nowości w DRUKOMAT.PL

Kim jest TA dziewczyna? Poznajcie HP Indigo 10000.

napisany przez Magda 26 lutego 2015 5 komentarzy

Kim jest TA dziewczyna? Aby odpowiedzieć na to pytanie spróbujcie najpierw wyobrazić sobie najnowocześniejszą technologię druku – taką, która uwodzi jakością, zaskakuje szybkością i zadziwia możliwościami. Taką, która jest unikatowa pod każdym względem i oferuje zupełnie nowy potencjał druku, pozbawiony niemal wszelkich ograniczeń. Taką, która nigdy nie zawiedzie Was i Waszych projektów, ani nie pozwoli na rezygnację z pomysłów. Dlatego właśnie stworzyliśmy naszą DZIEWCZYNĘ. Powstała specjalnie dla zobrazowania nowej technologii cyfrowego druku offsetowego na HP Indigo 10000. Stała się również twarzą naszej nowej linii graficznej. Zobaczcie jak się narodziła.

ONA JAK WYMALOWANA 

remagirl_400x738Wszystko zaczęło się od myśli, że synonimem nowej technologii powinna być odważna dziewczyna. Taką myśl trzeba było przenieść na papier, aby ją urzeczywistnić w sposób szczególny i zaskakujący. Powstał obraz DZIEWCZYNY dokładnie taki, jak chcieliśmy przedstawić Wam nową technologię cyfrowego druku offsetowego – przyciągającą, skupiającą uwagę, intrygującą, inspirującą. Między obrazem dziewczyny a Indigo można odnaleźć wiele cech wspólnych – obraz powstał w formacie, który doskonale znajduje odzwierciedlenie w możliwościach Indigo związanych z imponującym dla druku cyfrowego formatem B2. Nasza dziewczyna pozwala na swobodę myśli i odczuć w odbiorze. Maszyna Indigo wpisuje się w tę ideę, pozwalając na realizację nawet najbardziej śmiałych pomysłów w dowolnym nakładzie. Dodatkowa możliwość personalizacji prowokuje do projektowania indywidualnych materiałów, „szytych na miarę”. Z każdym centymetrem, z którym nasz obraz oddalił się od pracowni zaczął żyć własnym życiem – życiem w świecie poligrafii.

ONA W WIRTUALNYM ŚWIECIE 

Przenieśliśmy JĄ do świata online, ale chcieliśmy bardziej oswoić z drukowaniem, aby stała się Wam jeszcze bliższa. Wyzwanie podjęli graficy i wypełnili przestrzeń wokół NIEJ poligrafią. Ubrali JĄ tak, aby nasza DZIEWCZYNA dobrze wyglądała w świecie drukomatu. Kolory dobierano starannie – tak, aby JEJ nie zgasić, ale jednocześnie pozostawić zauważalną. Hasło przewodnie ALL YOU NEED IS PRINT powstało spontanicznie, choć po drodze napotkało niebywałą burzę mózgów.

ona[1]

ULOTKI i PLAKAT W TUBIE 

Zamknęliśmy plakat z dziewczyną w tubie, abyś mógł bezpiecznie zabrać go w dowolne miejsce. Plakat jest w formacie B2, wydrukowany został na maszynie HP Indigo 10000. Format plakatu i jakość druku to dwie główne cechy, na których skupia uwagę DZIEWCZYNA.

ulotki_plakat_tuba_biale

ULOTKA – ALL YOU NEED IS ME 

To harmonijka wydrukowana na papierze offsetowym 170 g, w technologii HP Indigo 10000. Podzielona jest na dwie strony o diametralnie innym charakterze przekazu. Pierwsza strona zdecydowanie należy do NIEJ. Dziewczyna przedstawia się i nawiązuje z odbiorcą bardzo osobistą relację. Odważnie informuje o swoich gustach, jest pewna swojej doskonałości. Można pokusić się o stwierdzenie, że kokietuje czytelnika i próbuje go uwieść. Czy JEJ się to udaje? Przeczytajcie sami.

ona_1

ULOTKA – ALL YOU NEED IS HP INDIGO 10000

Druga strona ulotki jest rzeczowa i konkretna. Piszemy w niej o najważniejszych cechach HP Indigo, o możliwościach, jakie oferuje druk w nowej technologii. Tutaj wyjaśniamy i ubieramy w fakty wszystko to, co zostało wypowiedziane przez dziewczynę w części pierwszej. Teraz ani dziewczyna, ani nowa technologia nie mają przed Wami żadnych tajemnic.

ona_2

OPAKOWANIE I SAMPLE

Opakowanie kryje w sobie 20 różnych sampli w formacie A5, wydrukowanych na maszynie HP Indigo 10000. Sample prezentują rozmaitość projektów, które możesz wydrukować w nowej technologii, bez obaw o wysoką jakość druku. Zainspirują Cię odcieniami szarości i przyciągną spojrzenia doskonałym odwzorowaniem barw. Przed Tobą ocean nowych możliwości w drukowaniu – jak głosi jedno z naszych haseł.

sample_quadro_new

WZORNIK PAPIERÓW 

Jak pokazać różnorodność gramatur, uszlachetnień i spiąć to wszystko w zgrabną całość? Pierwsza i ostatnia myśl: schodkowo – tak, aby zaraz po otwarciu okładki zaprezentować grafikę z DZIEWCZYNĄ i jednocześnie wszystkie rodzaje papierów i uszlachetnień. Na każdej z dwudziestu czterech kart znajdziecie informacje o produktach, które oferuje konkretna gramatura papieru. Karty z uszlachetnieniami dotyka się z jeszcze większą przyjemnością, zwłaszcza tę z folią soft touch.

wzornik_trio

TORBA & ALL YOU NEED IS PRINT 

Wszystkie nasze materiały zasługiwały po prostu na fajne spakowanie. Najlepiej w torbę, ale taką, która przetrwa RemaDays’ową przeprawę. Musiała być nie tylko wytrzymała, ale przede wszystkim ciekawa graficznie i oryginalna pod względem użytego materiału. Taka, którą chętnie zechcecie nosić nie tylko na targach, ale którą zabierzecie ze sobą na zakupy albo na wakacje. Siatka mesh – pomyśleliśmy i zabraliśmy się za drukowanie, szycie, oczkowanie. Pracy było sporo, a efekt końcowy? Oceńcie już sami.

zbiorowka

Może także zainteresować Cię

5 komentarzy

Krzysztof 27 lutego 2015 at 12:07

Po prostu piękne 🙂

Odpowiedz
Magda 27 lutego 2015 at 13:16

🙂 dziękujemy

Odpowiedz
krzysztof 27 lutego 2015 at 13:11

ŚLICZNA CO NIE.

Odpowiedz
Magda 27 lutego 2015 at 13:18

🙂 trudno się nie zgodzić

Odpowiedz
Kim jest TA dziewczyna? Poznajcie HP Indigo 100... 12 marca 2015 at 15:04

[…] Nowy niskonakładowy druk cyfrowy  […]

Odpowiedz

Napisz komentarz