Drukomat.pl
Drukarnia możliwości

Pocztówki, czyli jak wysłać świat w świat.

napisany przez Magda 21 lipca 2017 2 komentarze
Pocztówki przewróciły nam w głowach, a kolejna edycja znakomitych projektów owocuje niczym drzewa na wiosnę. Z wypiekami na twarzy śledzimy nowych artystów, którzy na pocztówkach przedstawiają świat, który nas zachwyca, zaskakuje i tak bardzo cieszy oczy, że aż przecieramy je ze zdumienia graniczącego z podziwem.

Z każdą kolejną edycją przekonujemy się, że pocztówka ma prawdziwą MOC, dzięki której fantastyczni artyści są bliżej nas, możemy zaprosić Ich do domu, możemy spojrzeć na świat Ich oczami, jakby zza obiektywu, zza komputera, zza firanki. I tak możemy legalnie podglądać artystyczny świat, który odsłania przed nami kolejne karty. Przed Wami trzech wyjątkowych artystów, których łączy jedna wspólna mała rzecz: pocztówka A6.

Mateusz Hajman – kiedy patrzymy na jego zdjęcia czujemy się tak, jakbyśmy podglądali zza firanki, przez okno, zza drzwi. Nagość jego bohaterek jest subtelna, a klimat zdjęć zachęca do dopisywania historii do zatrzymanych w kadrze sytuacji.
hajman1hajman3 hajman4hajman6 hajman7hajman10Łukasz Wierzbowski – czarodziej fotografii analogowej, dla której porzucił kamerę filmową. Autor okładek, sesji modowych, które zachwycają swoją magią poprzez grę świateł i ruch. Jego wizje i twórczość po prostu urzekają.
wierzbowski1 wierzbowski2 wierzbowski3 wierzbowski4 wierzbowski5wierzbowski7 wierzbowski8 wierzbowski9 wierzbowski10wierzbowski12wierzbowski14Marcin Wolski – mieszka i pracuje w Sopocie, jest grafikiem i ilustratorem. Jego prace pojawiały się w różnych czasopismach prasowych na całym świecie, w tym Usbek i Rica, Detroit Business Magazine lub InTouch Magazine.

wolski1 wolski2 wolski3 wolski4 wolski5 wolski6 wolski7 wolski8 wolski9 wolski10O wyjątkowych artystach ze wcześniejszych edycji „Koperty Niespodzianki” przeczytacie jeszcze tutaj.

Pocztówki możecie zamawiać jednorazowo lub masowo 🙂 Wszystkie aktualne edycje pocztówkowe znajdziecie na facebooku RD. Możecie również pisać bezpośrednio do Michała (michal@robmydobrze.pl) i dopytywać o akcję pocztówki.

Może także zainteresować Cię

2 komentarze

Adam 26 października 2017 at 12:29

Świetny pomysł na pocztówki. 🙂

Odpowiedz
Magda 26 października 2017 at 14:03

Witaj Adam! Dzięki za komentarz, pełna zgoda – pocztówkowa akcja Róbmy Dobrze jest super 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz