Drukomat.pl
Drukarnia możliwościKrok po kroku

Chcesz realizować więcej zamówień w jednym czasie? W takim razie poznaj PAYlater

napisany przez Dorota Przybylska 19 kwietnia 2019 0 komentarzy
Wyślij swoje faktury na wakacje, wystrzel swoje faktury w kosmos, nie zamrażaj swojej kasy – tymi hasłami zachęcamy do korzystania z nowoczesnej formy płatności, którą uruchomiliśmy w drukomacie. Mowa o PAYlater, która pozwala na przesunięcie terminu płatności za wydruki nawet o 45 dni!

Każdy kto prowadzi własną firmę optymalizuje koszty, żeby działać wydajniej. W branży reklamowej to trudne, bo często trzeba inwestować własne środki w wydruk materiałów dla klienta. Zdarzają się progi w rozwoju, kiedy w jednym czasie realizuje się bardzo dużo zleceń i (z uwagi na koszty druku) nie można się porwać na realizację nowych planów.

Dlatego właśnie powstało PAYlater, które jest dostępne tylko w naszej drukarni (z czego jesteśmy szalenie dumni!).

No dobrze, więc co to właściwie jest?

To nowa forma płatności, która pozwala przesunąć termin zapłaty za wydruki nawet o 45 dni. Stworzyliśmy ją wspólnie z ekspertami branży finansowej, którzy zadbali o to, by była bezpieczna i możliwa do wykorzystania przez znaczną większość z Was . W ramach PAYlater otrzymasz limit finansowy, który – w dowolnym momencie – możesz wykorzystać na wydruk materiałów w Drukomacie. Przyznany limit możesz traktować jako poduszkę bezpieczeństwa w razie awaryjnej sytuacji lub skorzystać z niego dopiero wtedy, kiedy pojawi się taka potrzeba. Tak naprawdę możesz spożytkować limit na różne sposoby, które w danym momencie pomogą Twojej firmie rosnąć: realizować produkcję większej ilości materiałów lub wydłużyć termin do zapłaty swoim klientom.

Co zrobić, aby móc korzystać z PAYlater?

Na początku przejdź na stronę naszej drukarni do zakładki PAYlater i kliknij w przycisk “Chcę PAYlater”. Wówczas skontaktują się z Tobą nasi Partnerzy, którzy zweryfikują dane i określą wysokość limitu. Nie pobieramy żadnych opłat ani za weryfikację, ani za przydzielenie limitu, możesz więc rozpocząć korzystanie z pieniędzy w dowolnym momencie.

Płatność PAYlater można realizować przy zamówieniach od 250 zł. Przykładowo przy zamówieniu na 1000 zł, koszt przesunięcia spłaty wyniesie nie więcej niż 1 zł dziennie. Co ważne cena usługi liczona jest jedynie za te dni, które miną do momentu spłaty całej kwoty. Mówiąc prościej – jeśli spłacisz fakturę po 14 dniach, koszt usługi liczony będzie tylko za 14 dni. Faktura za zrealizowane zlecenie z wykorzystaniem płatności PAYlater będzie dostępna w zakładce „Moje konto”. Zmianie ulega jedynie numer rachunku, na jaki należy wnieść opłatę – trzeba o tym pamiętać. Dodatkowo raz w miesiącu dostaniesz fakturę z zestawieniem kosztów usługi, której nadawcą będą nasi Partnerzy udostępniający środki.

Dlaczego warto?

Ponieważ koszt korzystania z PAYlater jest bardzo atrakcyjny i niedostępny w przypadku indywidualnych zapytań ofertowych. Spędziliśmy dużo czasu na analizie różnych zmiennych, aby maksymalnie dostosować tę płatność do potrzeb naszych Klientów.

Dzięki PAYlater możesz realizować nowe, większe projekty, zainwestować w ważnego lub nowego klienta, możesz poprawić płynność finansową swojej firmy lub po prostu czuć się bezpiecznie z dodatkowym limitem.

Zweryfikuj swoje dane, żeby jak najszybciej móc korzystać z płatności PAYlater. Weryfikacja zajmie trochę czasu, więc warto nie odkładać na ostatnią chwilę. Zrobisz to klikając tu: PAYlater 

Może także zainteresować Cię

Napisz komentarz