Drukomat.pl
Drukarnia możliwości

Torby MESH czyli wydrukuj i noś swój styl.

napisany przez Magda 20 marca 2017 2 komentarze
Torby MESH to wyjątkowo oryginalny produkt. Możesz ubrać je w firmowe logo lub w prywatną fotkę. W każdym przypadku oddźwięczą się tym samym – ramię w ramię pójdą z Tobą wszędzie i wytrzymają wszystko, bo są nie do zdarcia, nie do zachlapania i nie do przeoczenia. Zedrzesz z nimi za to niejedną parę butów, zachlapiesz niejeden obrus w towarzystwie i przeoczysz niejeden tramwaj na wycieczce zagranicznej.

Dla kogo jest MESH?

Dla każdego, kto chce podkreślić swój styl lub pokazać swoją markę. Można oczywiście te dwie rzeczy robić jednocześnie. MESH to oryginalna, wytrzymała i po prostu fajna torba, która spełnia się w wielu rolach. Można zapakować do niej wszystko, nie martwiąc się tym, że torba zamoknie, straci fason, pobrudzi się – można ją prać i prasować i za każdym razem będzie jak nowa. Z torbą nie zgubisz rzeczy na spocie kajtowym, mokry ręcznik na basenie nie będzie zmorą, jest idealna do samolotu, świetnie może zastąpić sportową torbę na siłownię i bawełnianą torbę na zakupy. Z powodzeniem możesz jej używać na codzień. I kiedy ktoś zapyta Cię o Twój styl, to niech torba MESH wszystko o nim powie.

Gotowe wzory dla zabieganych!

Możesz zamówić torbę MESH z własą grafiką lub z skorzystać z naszych trzech gotowych wzorów:

FrytoFejsy – czyli energetyczny żółty z mega kreatywną grafiką, nikt nie przechodzi obok tej torby obojętnie. Świetnie podkreśla zadziorny charakter stroju, nawet jeżeli jest on stonowany, ta torba wszystko zmienia.

SercoCMYK – dla fanów CMYKa, którzy drukują od serca. Rozsądna torba o wielkiej pojemności, nie bez powodu można pokochać ją za obszerne wnętrze i za wszystko co, z CMYKiem związane.

KwiatoKwiaty – wiosna w sercu i na torbie, dla wszystkich rozkwitających, budzących się do życia i spragnionych kolorów. Kwiaty są kontynuacją naszego remowego projektu, który tak bardzo Wam się spodobał – no to macie go teraz na torbie.

 

STYLIZACJE BY DRUKOMAT.PL
83 415 6 79 10 11 12 13 14 15Torby MESH oferujemy w dwóch rozmiarach: 36x36x11 cm oraz 45x45x13 cm i drukujemy już od jednej sztuki. Do wyboru jest aż 12 kolorów sznurków, po prostu wybierz swój ulubiony.
Na zachętę mamy teraz dodatkowy rabat 10%.
Wydrukuj i noś swój styl!

Może także zainteresować Cię

2 komentarze

MichałRW 4 maja 2017 at 00:02

Torba MESH Drukomatu z Remy 2015 jest u nas w firmie do dziś. Dzielnie przechowuje katalogi wzorniki, i tym podobne materiały. Wiele przeszła i jeszcze wiele przed nią 🙂 Nie ma tygodnia żeby ktoś jej nie „molestował” wysypując całą zawartość lub przekładał-przewieszał z miejsca na miejsce. Z czystym sumieniem mogę przyznać że jest naprawdę nie do zdarcia.

Odpowiedz
Magda 8 maja 2017 at 11:17

Michał – dzięki za komentarz! Z czystym sumieniem również polecamy torby mesh 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz