Drukomat.pl
Drukarnia możliwości

Historia pewnego banera.

napisany przez Magda 22 maja 2014 7 komentarzy

Zamontowałeś baner – patrzysz na niego i oczom nie wierzysz, udało się! Duma rozpiera nie tylko Ciebie, ale również Twojego grafika. Wszyscy Ci gratulują, rano każdy pyta nie o Ciebie, ale o baner. On sam robi karierę, ma już 16 lajków na facebooku. Wprawdzie adres www mógłby być większy, numer telefonu w innym miejscu, ale dziewczyna z aparatem jest ok. Przejeżdżasz obok niego codziennie, choć to nie po drodze. Zwalniasz tuż za zakrętem, aby sprawdzić czy na pewno tam jest. Czy róg mu nie opadł, czy kolor nie wyblakł, czy oczka nie puściły.

Pewnego wieczoru namawiasz całą rodzinę na wspólne oglądanie banera. Przecież to Twoja duma, chcesz się podzielić tym szczęściem z całym światem. Jedziesz, powoli wchodzisz w zakręt i czekasz na słowa uznania, aż tu nagle z tylnego siedzenia słychać przeraźliwy głos Twojego dziecka: Tato, nie ma! Ukradli nasz baner! Ogarnia Cię niedowierzanie, rozpacz, złość. Robisz jedno okrążenie, drugie, trzecie. W końcu spanikowany parkujesz, wysiadasz, za Tobą cała rodzina trzymająca się za ręce. I z tej czarnej otchłani wyłania się głos Twojej żony: Baner jest, tylko go nie widać. A nie mówiłam, trzeba było zrobić odblaskowy! W drodze powrotnej cisza w samochodzie. W Twojej głowie jedna myśl – drukomat.pl. Wpadasz do domu, odpalasz komputer i zamawiasz baner odblaskowy. Zamawiasz dwa – dla siebie i dla żony.

ZOBACZ RÓŻNICĘ 

Baner frontlight002_baner
Baner frontlight odblaskowy002_baner_frontlight_odblaskowy

Nowość w drukomat.pl

Baner odblaskowy – dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów z powłoką odblaskową Twoja reklama będzie widoczna nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmierzchu. Baner odblaskowy sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie niezbędna jest całodobowa ekspozycja, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Po prostu będzie sam błyszczał w świetle reflektorów (samochodowych oczywiście).

Trochę techniki i się nie pogubisz

Banery odblaskowe drukujemy na materiale frontlight 520 g. Taka grubość zapewni trwałość i wytrzymałość, zarówno podczas montażu jak i ekspozycji. Oferujemy 5 standardowych formatów: 200×100 cm, 300×100 cm, 300×125 cm, 300×150 cm oraz 400×150 cm. Jeśli Twoja wizja wybiega poza ramy, możesz wybrać format indywidualny nawet do 10 m długości. Banery zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na baner, to możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Baner odblaskowy posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne, na pewno długo będzie cieszył Twoje oko.

materiały odblaskowe w naszej ofercie:

  • folia wylewana (dzięki niej reklama na samochodzie żony będzie widoczna nawet w nocy dla wszystkich sąsiadów)
  • folia OWV (witryna sklepowa będzie całą noc czuwać nad widocznością Twojej oferty)
Zapraszamy po więcej dobrych wrażeń

na drukomat.pl

Może także zainteresować Cię

7 komentarzy

Krzysztof 24 maja 2014 at 06:50

Jestem pod wrażeniem kreatywności autorki bloga. Super wpis.
Macie jakieś faktyczne zdjęcia nocne banera? Bo coś czuje że to chyba fotoszop 😉

Odpowiedz
Magda 24 maja 2014 at 15:02

Witaj Krzysztof, dziękuje za opinię 🙂 Zdjęcie jest wizualizacją stworzoną na potrzeby bloga dla zobrazowania efektu. Postaram się o zdjęcia nocne naszego produktu, ale zapewniam że efekt odblasku jest widoczny.

Odpowiedz
Paweł 24 maja 2014 at 07:41

Świetny tekst, pełen szacun 🙂


Zespół LabSQL.pl

Odpowiedz
Magda 24 maja 2014 at 15:04

Dziękuje 🙂

Odpowiedz
Druk banerów odblaskowych | O drukowaniu... 18 marca 2015 at 16:59

[…] Baner odblaskowy – dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów z powłoką odblaskową Twoja reklama będzie widoczna nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmierzchu. Baner odblaskowy sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie niezbędna jest całodobowa ekspozycja, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia.  […]

Odpowiedz
Tomek 20 października 2016 at 15:05

Witam, proszę o informację Pani Magdo jak z trwałością odblasku, tzn po jakim czasie będzie już on zwykłym banerem i straci swoje właściwości bo to tez jest bardzo ważne. Jak wygląda także sytuacja z ekspozycją na zewnątrz przy niskich temperaturach?
Doszły mnie słuchy, że w zimowym okresie baner odblaskowy bardzo się niszczy i nie wygląda to dobrze, ile w tym prawdy? Pozdrawiam

Odpowiedz
Magda 24 października 2016 at 14:32

Witaj na blogu, Tomku. Nasz baner odblaskowy to laminowany winyl z wierzchnią warstwą o strukturze plastra miodu i gramaturze 520 g/m2. Zachowuje właściwości w zakresie temperatur od – 30° do + 70° więc nasza zimna nie jest dla niego straszna 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz