menu - karty

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

rodzaj:

Parametry stałe:

i

Opis produktu

Menu – karty
Karty menu pozwalają na eleganckie zaprezentowanie Twojej karty dań, deserów lub win. Karty idealnie pasują do etui na menu, które mamy w swojej ofercie, ale możesz je zamówić także osobno…


Menu – karty

Karty menu pozwalają na eleganckie zaprezentowanie Twojej karty dań, deserów lub win. Karty idealnie pasują do etui na menu, które mamy w swojej ofercie, ale możesz je zamówić także osobno. Kolejne karty możesz dodrukować zawsze wtedy, gdy menu będzie się zmieniać lub rozszerzać. Drukujemy je w formacie A4 lub A5 – z 4 lub 2 otworami. Karty zadrukujemy obustronnie, dbając o niebywałą jakość kolorów.

Rozdaj najlepsze karty

Karty menu możesz zadrukować na eleganckim papierze kredowym 170, 250 lub 350 g. Aby podnieść trwałość i walory estetyczne papieru, standardowo uszlachetnimy je obustronnie folią w macie lub połysku. Możemy zaproponować Tobie także karty drukowane na papierze syntetycznym Synaps OM 135 g lub 230 g, który jest odporny na plamy, blaknięcie oraz odkształcanie, dzięki czemu zachowa doskonałą jakość przez bardzo długi czas.

Pakowanie
Menu - karty pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt