Dołącz do naszego projektu!
#dorzućDOpaczki
ROZPAL SWÓJ SKLEP INTERNETOWY
To łatwe, kiedy wiesz jak!
Pomagamy rozwijać sprzedaż w internecie, wykorzystując do tego materiały drukowane. Wiesz, że za te wszystkie drobne gesty, które wywołują uśmiech na twarzy klientów podczas odbierania paczki często odpowiada właśnie papier?
Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!
Ten e-book pomoże Ci osiągnąć niesamowite rzeczy. Nauczysz się, jak efektywnie wykorzystywać materiały drukowane, by łączyć świat online
z tym bardziej realnym, opowiedzianym za pomocą papieru i druku.
Nasza publikacja pełna jest inspiracji oraz oferuje konkretne rozwiązania. Każdy, kto poważnie myśli o sprzedaży w sieci, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pokażemy Ci co zrobić, żeby Twój sklep internetowy wykorzystał to, co najistotniejsze, czyli emocje, które drzemią w papierze (a te mają ogromną moc!). Czytaj i łap z tego e-booka wszystko to, co pomoże Ci skutecznie
i efektywnie generować większą sprzedaż.

Papier w naturalny sposób uwodzi i porywa odbiorców. Jest namacalny, ma swoją fizyczność, określoną strukturę, zapach. Jest o wiele lepszym nośnikiem emocji niż media cyfrowe.
• Komunikaty przekazywane poprzez materiały drukowane
są łatwiejsze do zrozumienia i lepiej zapamiętywane.


• Treści zaprezentowane na papierze wymagają 21% mniej wysiłku poznawczego, niż te przedstawione w mediach cyfrowych.

• Reklamy w formie papierowej pozwalają łatwiej zapamiętać więcej szczegółów. Potwierdziło to 75% uczestników biorących udział w badaniach przeprowadzonych dla Poczty Kanadyjskiej.
Dla porównania tylko 44% z grupy badanych zapamiętało te same szczegóły, przedstawiane za pomocą mediów elektronicznych.

• 51% badanych było bardziej skłonnych do zakupu,
gdy reklama przedstawiana była w formie papierowej.
Papier w naturalny sposób uwodzi i porywa odbiorców.
Jest namacalny, ma swoją fizyczność, określoną strukturę, zapach.
Jest o wiele lepszym nośnikiem emocji niż media cyfrowe.
Pobierz e-book i #dorzućDOpaczki

Zobacz marki, z którymi współpracowaliśmy:

Sky-Shop.pl to gotowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, wielokanałowej sprzedaży online oraz dropshippingu.

Partner akcji: