koszulki Polo

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

Parametry stałe:

technologia:
i

Opis produktu

Koszulki z nadrukiem – Polo
Koszulki Polo to sportowy luz ze szczyptą elegancji. Pasują do wielu zastosowań – na targi, imprezę firmową...


Koszulki z nadrukiem – Polo

Koszulki Polo to sportowy luz ze szczyptą elegancji. Pasują do wielu zastosowań – na targi, imprezę firmową lub specjalne okazje. Oczywiście pod warunkiem, że zadrukujesz je po swojemu. U nas w standardzie dostajesz technologię cyfrowego druku bezpośredniego – do jej jakości pewnie nie musimy Cię przekonywać.

Mamy rozmiary od S do XXL – w sześciu kolorach. Możesz zaprojektować wzór na przód, tył oraz rękawki. Koszulka powstała z uszlachetnionej bawełny czesankowej, przez co zachowa pierwotny kształt i kolor – nawet po wielu praniach. Precyzyjny splot pique, zapewnia jej trwałość i aksamitną miękkość. Możesz wybrać model męski, albo dopasowany do sylwetki model damski. Wszystkie rękawy posiadają elastyczny ściągacz, dzięki któremu te dobrze leżą, nawet pod marynarką. Boczne rozcięcia sprawiają, że koszulki dobrze układają się na sylwetce.

Drukujemy już od 1 sztuki?

Pakowanie
Standardowo pakujemy w folię po 10 szt., a następnie w wytrzymałe kartony z tektury falistej. Koszulki możemy spakować również po 1 szt. w foliowe opakowanie z kartonową wkładką.

więcej

Wzornik kolorów. Sprawdź
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt