katalog klejony

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

rodzaj:

i

Opis produktu

Katalog klejony
Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań katalogi drukujemy na...


Katalog klejony

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań katalogi drukujemy na różnego rodzaju papierach i oprawiamy na trzy sposoby. Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Katalog klejony to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaprezentować jeszcze więcej. Wybierz optymalną dla siebie objętość (od 4+48 do 4+256 stron) i jeden z 8 dostępnych formatów. Wnętrze katalogu wydrukujemy na offsecie 90 g lub kredzie 90 g, 130 g bądź 170 g, a okładkę na kredzie 250 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową, błyszczącą lub soft touch, a dodatkowo pokryć lakierem UV wybiórczym. Całość oprawimy w technologii PUR. Dzięki temu Twój katalog będzie trwały i elegancki. Katalog klejony to produkt, który z powodzeniem możesz powierzyć naszemu wykonaniu. Zadbamy o to, by spełnił swoją funkcję..

Mocny produkt

Pakowanie
Katalogi klejone pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt