kalendarz piramidka spiralowany (miesięczny)

1

Określ parametry

i

Opis produktu

Kalendarz piramidka spiralowany (miesięczny)
Kalendarz piramidka to obowiązkowy element na biurku każdego pracownika. Pełni funkcję podręcznego terminarza, a odpowiednio zaprojektowany jest...


Kalendarz piramidka spiralowany (miesięczny)

Kalendarz piramidka to obowiązkowy element na biurku każdego pracownika. Pełni funkcję podręcznego terminarza, a odpowiednio zaprojektowany jest ozdobą i jednocześnie całoroczną reklamą Twojej firmy.

Podstawa naszych kalendarzy piramidek spiralowanych jest sztancowana za pomocą standardowego wykrojnika z białego kartonu 300 g i posiada zamek bezklejowy, umożliwiający jej złożenie (podstawa do samodzielnego złożenia).

Tak przygotowaną podstawę uzupełniamy o 12 zaprojektowanych przez Ciebie kart kalendarium oraz okładkę, które drukujemy na papierze kredowym 130 g. Każda strona kalendarium to idealne miejsce na niepowtarzalną grafikę i przekaz reklamowy. Całość połączona jest białą estetyczną spiralą. Kalendarze biurkowe spiralowane proponujemy w formacie 200x168 mm (poziom).

Zawsze pod ręką!

Pakowanie
Kalendarze pakujemy po 5 szt. w folię termokurczliwą, a następnie max po 200 szt. w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt