etui na karty menu

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

Parametry stałe:

i

Opis produktu

Etui na karty menu
Etui nie tylko zabezpieczy menu przed zniszczeniem, ale będzie także jego efektowną oprawą. Sprawdzi się we wszystkich restauracjach, barach i kafejkach, w których ceni się indywidualny styl i dedykowane rozwiązania...


Etui na karty menu

Etui nie tylko zabezpieczy menu przed zniszczeniem, ale będzie także jego efektowną oprawą. Sprawdzi się we wszystkich restauracjach, barach i kafejkach, w których ceni się indywidualny styl i dedykowane rozwiązania. Dzięki możliwości obustronnego kolorowego zadruku – możesz stworzyć niebanalną oprawę każdej karty. Wybierz najbardziej apetyczne grafiki i wydrukuj je w zgrabnym formacie A5 lub w pojemnym A4. Etui oprawiliśmy przy pomocy eleganckich śrub introligatorskich w kolorze srebrnym, dzięki czemu bez problemu wymienisz karty, kiedy tylko zechcesz. Idealnie pasują do niego menu - karty, które mamy w naszej ofercie.

Zaserwuj apetyczny projekt

Twój projekt wydrukujemy na kredzie połysk 170 wzmocnionej litą tekturą o grubości 2 mm – dzięki temu, menu przez długi czas zachowa trwałość i soczyste kolory. Aby dodać projektowi efektownej głębi, możesz zastosować folię w połysku. Jeśli chcesz uzyskać stonowaną elegancję, warto zastosować folię w macie oraz lakier wybiórczy. Temu menu trudno się oprzeć – spróbujesz?

Pakowanie
Etui pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt