Drukomat.pl
Nowości w DRUKOMAT.PL

Druk UV na podłożach twardych

napisany przez Magda 13 maja 2014 1 komentarz

Kiedy świat ujrzał Wieżę Eiffla demonstrowała ona poziom wiedzy inżynierskiej i możliwości techniczne epoki. Dziś my prezentujemy możliwości druku UV na podłożach twardych, oparte na fachowej wiedzy poligraficznej. „Żelazna Dama” obaliła mit o tym, że żelazo to prosty materiał budowlany. My obalamy kolejny mit, że kształtować można tylko rzeczywistość. Nadać dowolny kształt można również produktom z drukiem UV i to na wysokim poziomie, takim samym jak symbol Paryża.

Po raz pierwszy produkty z drukiem UV dostępne są na naszym portalu w sprzedaży online.

Kto tak potrafi?
Plotery do druku UV AGFA Jeti 3020 Titan FTR drukujące z rozdzielczością do 1200 dpi w max. formacie 3,09×2 m, także z wykorzystaniem bieli kryjącej i podkładowej.

Dobry materiał na…
Materiały do druku UV odpowiadają na różne potrzeby i spełniają różne wymagania. Dobór właściwego nośnika dla Twojej grafiki jest kluczowy do uzyskania oczekiwanych efektów i jednocześnie bardzo ważny w jego przeznaczeniu. Najbardziej spektakularny efekt wydruku można uzyskać na PLEXI. Połączenie druku CMYK i białego koloru aż prowokuje do używania jej przy produkcji kasetonów i podświetlonych ścian, a możliwość zadruku z tyłu nadaje wydrukom głębię i połysk. To właśnie plexi odpowiedzialna jest za wydobycie z grafiki paryskiej elegancji, nowojorskiego zgiełku czy londyńskiego luzu. W czołówce materiałów do produkcji wszelkiego rodzaju tablic przoduje DIBOND, który jakością przewyższa blachy aluminiowe, a dzięki swojej strukturze jest luksusowym nośnikiem grafik i pozwala na idealne odwzorowanie kolorów. Z pewnością wytrzyma każde warunki atmosferyczne. Najczęściej spotkamy go w systemach wystawienniczych, elementach dekoracyjnych i szyldach. Najpopularniejszy materiał reklamowy to PŁYTA PVC. Dzięki swojej obecności z powodzeniem mogłaby ubiegać się o tytuł „wszędobylskiej”. Spotkamy ją wszędzie tam, gdzie spoglądają na nas wielkoformatowe prezentacje. Cechuje się długą żywotnością i znakomitym odwzorowaniem kolorystycznym. Jeżeli szukasz taniego sposobu na przekazanie komunikatu reklamowego to właśnie znalazłeś odpowiedni nośnik. Giętki, lekki i odporny – tak reklamuje się HIPS, który znalazł szerokie zastosowanie w reklamie. Bezpośredni nadruk w technologii UV daje niepowtarzalne efekty: doskonałe barwy i odporność na warunki zewnętrzne. Materiał zbudowany w formie kanapki to STADUR. Jest idealną alternatywą dla dużych grubości PVC. Myślisz: litery przestrzenne? Mówisz: Stadur!

Dodatkowe NOWOŚCI w naszej ofercie. Zabłyśnij i bądź widoczny!

Materiały odblaskowe:
– folia wylewana
– folia OWV
– baner

NOWOŚĆ druk solwentowy na BACKLIGHT. To materiał, który zyskuje przy bliższym podświetleniu. Doskonale rozprasza i przepuszcza światło, zwłaszcza gdy jego strumień skierowany jest na wydruk od tyłu, dzięki temu daje nasycone, mocne kolory i kształty. Typowy „nocny marek”, bo efektowność reklam na tym nośniku jest szczególnie widoczna nocną porą.

Może także zainteresować Cię

1 komentarz

Druk UV na PCV, PLEXI, DIBOND | O drukowaniu | ... 18 marca 2015 at 16:56

[…] PRODUKTY Z DRUKIEM UV DOSTĘPNE SĄ SPRZEDAŻY ONLINE.Plotery do druku UV AGFA Jeti 3020 Titan FTR drukujące z rozdzielczością do 1200 dpi w max. formacie 3,09×2 m, także z wykorzystaniem bieli kryjącej i podkładowej.  […]

Odpowiedz

Napisz komentarz