Opowiedz swoją historię. Wizulanie!

Każda marka jest w stanie opowiedzieć swoją historię na miliony sposobów, lecz najlepiej zapamiętana zostaje opowieść połączona z obrazem. Katalogi szyte, wykonane z najwyższą starannością to doskonały sposób, by pozostawić dobre wrażenie i zostać w pamięci odbiorcy na dłużej!

Katalogi szyte na miarę Twoich potrzeb

Stwórz katalog, który pozwoli Ci pochwalić się się sukcesami firmy i pracowników, filozofią marki lub gamą produktów. Wybierz odpowiednią technologię druku, efektowną oprawę oraz uszlachetnienia. Wybierz wyspecjalizowane treści, dostosowane do charakteru katalogów - przygotuj kilka projektów - na targi biznesowe, dla potencjalnych kandydatów do pracy lub jako uzupełnienie paczki konferencyjnej. Wystarczy, że wybierzesz rozmiar, rodzaj zadruku, rodzaj papieru, uszlachetnienia i rodzaj zszywek. Najlepiej, żeby całość współgrała z charakterem Twojego biznesu!

Dlaczego warto mieć katalogi szyte?

Katalog szyty jest potężnym narzędziem marketingowym i sprzedażowym, stanowiąc doskonały sposób na przekazywanie kluczowych informacji o nowych produktach albo zbliżającej się sezonowej wyprzedaży. Oprócz tego katalogi mają wiele innych zalet:

  • Wzmacniają więź z klientem - katalog z indywidualną ofertą lub ze specjalną dedykacją jest o wiele bardziej osobistym doświadczeniem.
  • Zwiększają wartość Twojej firmy - luksusowy papier i zdobienia katalogu potęgują poczucie prestiżu.
  • Są skuteczne w przekazie - pomimo wszechobecnych katalogów online, papierowe wersje mają wciąż wielu zwolenników.

Nie zastanawiaj się i złóż swoje pierwsze zamówienie na katalogi szyte, aby klienci mogli zapamiętać Cię dłużej!