Nowość! Koperty na papierze ozdobnym

Nowość! Koperty na papierze ozdobnym

Efektowne, barwne, intrygujące. Takie są koperty dekoracyjne — i takie będzie pierwsze wrażenie po otrzymaniu przesyłki. Czy wiesz, że teraz zamówisz koperty ozdobne aż w 44 kolorach, 4 formatach i z niezliczoną możliwością kreatywnego zadruku?

Dla tych, którzy wymagają więcej, wyszliśmy poza standard i dodaliśmy możliwość zamawiania kopert na podłożu ozdobnym aż w 44 wersjach kolorystycznych! Bo wiemy, że dopasowany odcień ma ogromne znaczenie (a kremowy i nude to nie to samo). Wybieraj spośród papierów w wielu odcieniach — od biszkoptowego przez pastele, miętę i kamień aż po antracyt i głęboką czerń.

Wszystkie 44 odcienie wraz z cenami znajdziesz TUTAJ.

U nas papier to wybór, a nie konieczność, dlatego chętnie wydrukujemy dla Ciebie koperty na podłożach dekoracyjnych. Koperta w kolorze wrzosowym, cukierkowym, musztardowym, a może limonkowym? Sprawdź kolory dostępne na specjalne zamówienie i wydrukuj koperty, które zaintrygują odbiorców — już od pierwszego wejrzenia.

Kolorowe koperty z zadrukiem mają to coś. Dzięki zastosowaniu papierów ozdobnych stworzysz efektowną oprawę wysyłek świątecznych, ofertowych i reklamowych. W kopertach ozdobnych możesz też wręczać bony prezentowe, bilety lub zaproszenia. Koperty na papierach ozdobnym będą wyjątkową oprawą listów, dokumentów i kuponów prezentowych. Sprawdź, czy ich nie potrzebujesz.

Chcesz się wyróżnić? Wybierz biały nadruk na ciemnych kopertach lub wyeksponuj projekt dzięki białemu poddrukowi. Kolorowe koperty ozdobne zamówisz aż w 44 kolorach, 4 formatach, z możliwością zadruku kolorem białym, CMYK-iem lub białym i CMYK-iem. Zaprojektuj kopertę po swojemu — do Twojej dyspozycji jest do 20% powierzchni.

Koperty na podłożach dekoracyjnych zamówisz, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Przed złożeniem zamówienia potwierdzimy dostępność interesującej Cię konfiguracji.